SORULAR & CEVAPLAR

Siz daha sormadan biz cevaplayalım istedik 🙂

Kayıt & Ödeme

Anasayfada ve üst menüde yer alan "Kaydol" linki ile ödeme sayfasına gidebilirsiniz. Ödeme sırasında Ad-Soyad, Email ve Cep Telefonu bilgilerinizi isteyeceğiz. Ödemeden bir gün sonra size Akademiye giriş şifrenizi göndereceğiz. Hepsi bu! 🙂
Akademide yer alan ve alacak tüm eğitimlere, sınırısız ve ömür boyu erişim hakkını 7.200 TL ile elde ediyorsunuz. İleride Akademi ücreti artsa bile sizi ilgilendirmiyor, tek ödeme ile tüm haklar sizin!
Kredi kartınız ile vade farkı ödemeksizin 9 taksitle ödeyebilirsiniz. Kredi kartı kullanmıyorsanız veya yurtdışında yaşıyorsanız diğer ödeme seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Buna ihtimal vermiyoruz 🙂 fakat tabi ki ücret iadesi alabilirsiniz. Ödemeyi takip eden 2 hafta içinde talep edilmesi halinde kaydınız iptal edilir, ödemeniz iade edilir.

Program & Sertifika

Ders videoları Ekim 2017'de yayınlanmaya başlayacak. Ekim itibarı ile istediğiniz zaman başlayabilirsiniz.
Kişiden kişiye değişir çünkü ne kadar zaman ayırmak isteyeceğinize de bağlı olacak. Fakat 1 yıl sonra danışmanlık yapacak seviyeye gelmenizi istiyoruz. Zaman zaman, eğitimler arasında boşluklar bırakmanızı isteyebiliriz, o arada bazı görevler verebiliriz. Çok heyecanlı 🙂
Evet, programın sonunda size bir sınav yapacağız ve sertifikanızı büyük bir mutlulukla teslim edeceğiz.
Sizi bırakmıyoruz, bizim için çok ama çok değerlisiniz. Türkiye'de sizin gibi astroloji bilgisine sahip kaç kişi var ki? Burcuna Göre ailesinin danışman & yazar kadrosuna katılmak isterseniz çok seviniriz. (Değerlendirmeye tabi olacak) Eğer kendi yolunuzu seçerseniz gurur duyarız!

FARKLI BİR SORUNUZ MU VAR?

Hemen sorun cevaplayalım.